Lajme

E dhimbshme: Vdes regjisorja Vjosa Berisha

Ditën e sotme ka vdekur regjisorja Vjosa Berisha.

Lajmin e ka bërë të ditur bashkëshorti i saj, Fatos Berisha përmes një postimi të bërë në Instagram.

Postimi i plotë:

Me pikëllim të thellë bëjmë të ditur se e dashura jonë Vjosa Berisha ndërroi jetë, sot me datë 23 qershor në spitalin University College Hospital në Londër. Datën dhe vendin e varrimit do ta bëjmë të ditur më vonë.

Familjet Berisha dhe Istrefi

LEXO EDHE:  I riu në Prishtinë i del në pritë ish-partneres, e kërcënon me thikë