Lajme

E dhimbshme: Punëtori i ndërtimit rrëzohet nga objekti i ndërtimit

Policia raporton se në fshatin Bukosh të Suharekës një person derisa ishte duke punuar dyshohet se kishte rrëshqitur dhe ishte rrëzuar nga kati i dytë.Si pasojë i njëjti kishte pësuar lëndime trupre.

Viktima është dërguar në spitalin e Prizrenit dhe sipas mjekut është jashtë rrezikut për jetë.