Lajme

E dhimbshme: Ndërron jetë Alber Vishaj, djali i dëshmorit Gëzim Vishaj

Ka ndërruar jetë Alber Vishaj nga Belegu i Deçanit, djali i dëshmorit, Gëzim Vishaj.

Vdekja e tij vjen si pasojë e një aksidenti trafiku në Francë, shkruan Indeksonline.

Të Allahut jemi dhe tek Ai do të kthehemi..Ka nderuarr jetë Alber Vishaj nga Belegu i Deçanit, djali i dëshmorit Gëzim…

Julkaissut Deçani Perjantaina 18. syyskuuta 2020