Lajme

E çuditshme dhe e papritur: Vëllai i madh rrah vëllanë e vogël në Prishtinë

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një person i moshës së mitur ka njoftuar se është sulmuar fizikisht nga vëllai i tij, raporton Gazeta Express.

Sipas policisë, viktima ka pranuar tretman mjekësor ndërsa u dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje

LEXO EDHE:  Momenti kur sulmuesit serbë ikin maleve nga autoritetet e Kosovës