Lajme

Dukagjin Pupovci jep dorëheqje nga pozita e zëvendësminstrit të Arsimit

Dukagjin Pupovci është dorëhequr nga pozita e zëvendësministrit të Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit. Këtë e bën të ditur burime për Klankosova.tv, por ato nuk treguan se cila është arsyeja. Ndërkohë, Klankosova.tv ka provuar të kontakojë më Pupovcin për këtë gjë, por edhe Ministrinë e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit, por nuk kanë dhënë përgjigje, njofton Klankosova.tv.