Lajme

Duat Haradinaj viziton Rexhep Selimin pasi ju konfirmua aktakuza: Këtu jemi!

Gjykata Speciale sot ja konfirmoj aktakuzën Rexhep Selimit dhe nesër ai duhet të udhëtoj në drejtim të Hagës.

Menjëherë pasi ju konfirmua aktakuza, rivali politik i Selimit, Daut Hardinaj shkoj e vizitoj në shtëpi, transmeton Indeksonline.

Haradinaj ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale me Selimin dhe ka shkruar: Këtu jemi!

Në të kaluarën, Selimi e Haradinaj kanë pasur përplasje në Kuvendin e Kosovës, por duket se UÇK-ja i bashkoj përsëri ata.

Këtu jemi!

Posted by Daut Haradinaj on Wednesday, November 4, 2020


SHIKO EDHE: Si do të duket jeta pas COVID-19?