Lajme

Drenicasi kërcënon familjen e tij, intervenon policia

Një burrë i komunës së Skenderajt ka përfunduar dje në stacion policor, pasi ka kërcënuar anëtarët e familjes së tij, raporton portali rajoni.org.

Nga raporti i policisë mësohet se rastin në polici e kanë denoncuar dje të afermit dhe se i dyshuari ishtë me të meta mentale.

Me vendim të prokurorit, rasti është iniciuar ‘Kanosje’, ndërsa i njejti pasi ka marrur ndihmen mjekësore është derguar në mbajtje.

LEXO EDHE:  E rëndë: 30-vjeçarja në Ferizaj që tenton t’i japë fund jetës, i dërgon bashkëshortit fotografi të litarit