Lajme

Dreka u kushtoi 1 mijë euro, turistët në Ohër thërrasin policinë

Një ngjarje jo e zakontë ka ndodhur në qytetin e Ohrit, shkruan Insajderi.

Disa turistë që kishin shkuar atje për të drekuar, fatura e ushqimit u kishte ardhur e fryrë, në total 50.000 denarë apo 833 euro.

Ata ishin fjalosur me kamarierët dhe më pas kishin njoftuar policinë. Pas tërë bisedës, turistët kishin paguar 660 euro.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?