Lajme

Donika Emini reagon ndaj policëve talebanë që shqiptuan gjoba për puthje në Prishtinë

Analistja politike, Donika Emini, ka reaguar ndaj rastit të sotëm ku policia gjobiti me 450 euro një mërgimtar nga Suedia pasi i njëjti e kishte puthur të dashurën e tij në Prishtinë.

Emini është shprehur se motelet dhe qendrat e masazheve janë të mbushura full, në të shumtën e rasteve me të mitura, ndërsa polica dënon për puthje në publik, përcjell Periskopi.

Për shqiptimin e gjobës prej 450 eurosh policët janë thirrur në dispozitat e nenit 6 të Ligjit për rendin dhe qetësinë publike./Periskopi/

Postimi i plotë:


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?