Lajme

Djali vjen nga Italia dhe infekton babain me covid19, 57- vjeçari niset me urgjencë

Një rast i ri me koronavirus u konfirmua sonte në Memaliaj.

57-vjeçari që rezultoi pozitiv, dyshohet të jetë infektuar nga i biri, i cili kishte ardhur pak ditë më parë nga Italia.

Gjendja e 57-vjeçarit është rënduar dhe për pasojë ai është nisur me ambulancë drejt Tiranës.

57 -vjeçari me profesion këpucar, vuan dhe nga disa sëmundje të tjera.


SHIKO EDHE: Si do të duket jeta pas COVID-19?