Lajme

“Djali nga fshati që guxoi të ëndërronte”- Pacolli me video tregon rrugëtimin e suksesit

Kryetari i AKR-së dhe biznesmeni Behgjet Pacolli, pak minuta më parë ka shpërndarë një video motivuese në Facebook ku tregon jetën e tij të varfër dhe arritjen e sukseseve.

Pacolli tregon fillimet e tij prej një djali të varfër nga fshati i cili arriti të kapë majat e suksesit në botë pasi guxoi të ëndërronte.

“Mirëmëngjesi miq. Djali nga fshati që guxoi të ëndërronte, do ta quaja këtë video të shkurtër. Ndoshta motivon dikë?”, shkruan Pacolli në Facebook.

Mirëmëngjesi miq. Djali nga fshati që guxoi të ëndërronte, do ta quaja këtë video të shkurtër. Ndoshta motivon dikë? ⭐

Julkaissut Behgjet Pacolli Maanantaina 1. kesäkuuta 2020


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?