Lajme

Digjet autobusi në Prishtinë

Një autobus është përfshirë nga flakët në Hajvali të Prishtinës.

Nga Policia e Kosovës nuk janë përgjigjur ende për rastin.

Një video nga momenti e ka publikuar gazetarja Gentiana Begolli.

Pamjet tregojnë autobusin e përfshirë në flakë dhe mbi të shtëllunga të mëdha tymi.

Në këtë video shihet një shpërthim që ndodh derisa zjarrfikësit kishin dalur në vendin e ngjarjes për ta fikur zjarrin.

Në këtë video shihet një shpërthim që ndodh derisa zjarrfikësit kishin dalur në vendin e ngjarjes për ta fikur zjarrin.


SHIKO EDHE: 10 teknologjitë e lashta për të cilat shkenca ende nuk ka përgjigje