Lajme

Kryeministri Hoti u drejtohet mediave në ora 21:00

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, në ora 21 do t’iu drejtohet mediave duke njoftuar me atë se çka ka ndodhur në takimin e mbajtur në Shtëpinë e Bardhë në Uashington në mes të delegacionit të Kosovës dhe Serbisë.

Gazeta Express merr vesh se kryeministri Hoti do t’iu adresohet mediave në ora 21:00, nëse paraprakisht përfundon takimi, e që më gjasë do të përfundojë deri në atë kohë.

LEXO EDHE:  Nenad Rashiq: Lista Serbe armikja më e madhe e serbëve të Kosovës