Lajme

Derisa protesta zhvillohet në Prishtinë, presidenti Thaçi lundron me barkë në Liqenin e Ujmanit

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi e ka shfrytëzuar ditën e sotme për ti bërë vizitë Liqenit të Ujmanit në Veri.

Thaçi për gjysmë ore ka lunduruar me barkë në Ujman.

Bashkë me presidentin ishte edhe drejtori i Policisë së Kosovës, Rashit Qala dhe ministri i financave, Bedri Hamza./Indeksonline/


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?