Lajme

Deputetët e “Kosovës” vizitojnë protestuesit serb

Në ditën e gjashtë të protestës në veri të Kosovës, deputetët e Listës Serbe, Sllavko dhe Igor Simiq, janë duke qëndruar bashkë me protestuesit serbë të cilët janë në Bërnjak.

Kështu shkruan Klan Kosova, të cilët kanë postuar një fotografi nga vendi i ngjarjes.

Kujtojmë se sot dhe dje helikopterë dhe aeroplanë ushtarakë të Serbisë janë parë duke fluturuar në afërsi të pikës kufitare në Jarinjë.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?