Lajme

Debati në Shqipëri – eskalon me shpulla gojës

Dy sindikalistët, Kol Nikolla dhe Fiqiri Xibri, përleshen me shpulla në një studio televizive.

Sipas Top Story kjo video është hequr nga qarkullimi.

Shikojeni videon më poshtë:


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?