Lajme

Daut Haradinaj për Thaçin e Veselin: Do të ktheheni edhe më të fortë

Deputeti i AAK’së, Daut Haradinaj ka reaguar pas ngritjes së aktakuzës ndaj Kadri Veselit dhe Hashim Thaçit,.

Haradinaj përmes Facebook’it ka shkruar shumë shkurt se Thaçi e Veseli do të kthehen edhe më të fortë.“Do të ktheheni edhe më të fortë”, ka shkruar Haradinaj.

Kujtojmë se Thaçi e Veseli po akuzohen nga Specialja për krime lufte.


SHIKO EDHE: Si do të duket jeta pas COVID-19?