Lajme

Daut Demaku : Ja si mund të duket Xheneti dhe Xhehenemi

Këtë të diele, në emisionin Kojshia Show, mysafirë ishin Hetem Ramadani – Studiues i Meditimit, e Daut Demaku – Profesor i Mendimit Pozitiv dhe Albatros Rexhaj – Shkrimtar.

Daut Demaku, Profesori i Mendimit Pozitiv, ka folur për modelet e Xhenetit dhe Xhehenemit, sipas popujve se si i shohin ata, përcjell Korrespodenti.

Daut Demaku jep një shpjegim interesant se si mund të duket sipas tije Xheneti dhe Xhehenemi!

Ndiqeni minutën e 4:00 të emisionit për ta dëgjuar shpjegimin e Demakut:


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?