Lajme

Dalin fotot: Këta janë tre personat që humbën jetën sonte

Agron Shala, i moshës 22 vjeçare është personi i cili vdiq sot si pasojë e aksidentit tragjik në magjistralen Prishtinë-Gjilan, saktësisht në fshatin Mramor.

Përveç Agronit, edhe dy persona tjerë humbën jetë ndërsa katër të tjerë janë të lënduar të cilët po marrin tretman mjekësorë në QKUK.

Indeksonline ua sjellë një fotografi të viktimës së të ndjerit, Agron Shala:

Vlen të përmendim faktin se në aksident kanë qenë të përfshira tri vetura, në mesin e tyre edhe eskorta e ambasadores turke në Kosovë, Kivilcim Kiliç.

Rikujtojmë, se dy viktimat tjerë janë Arife Shala, 88 vjeç dhe Elfete Rashiti, 65 vjeç. Kurse i lënduari tjetër i cili është në gjendje të rëndë mësohet se është Osman Shala, i moshës 65 vjeçare./Indeksonline/


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?