Lajme

Dalin fotot +18 të zyrtares së arrestuar që ia dërgoi një ministri

Ish-sekretarja e Ministrisë së Brendshme, Diana Hrkaloviç, i dërgoi foto seksi, të bëra kryesisht në zyrën ku punonte, një prej politikanëve më të fuqishëm në Serbi në atë kohë.

Në fotografi ajo zbërtheu pantallonat dhe tregoi të brendshmet e saj, transmeton Indeksonline.

Dyshohet se Hrkaloviq dha urdhrin për likuidimin e avokatit, Dragoslav Misho Ognjanoviq, sepse ai pa këto fotografi që u bënë në ambientet e ministrisë.

Kujtojmë se ajo u arrestua të premten me dyshimin se kishte fshehur vrasjen e Vlastimir Millosheviqit.


SHIKO EDHE: 10 teknologjitë e lashta për të cilat shkenca ende nuk ka përgjigje