Lajme

Dalin fotografitë nga spitali turk ku po trajtohet Fatmir Latifaj

Hoxhë Fatmir Latifaj është dërguar urgjent në Turki, do të operohet në zemër!

Hoxha mitrovicas, Fatmir Latifaj, ndodhet në gjendje të rënd shëndetësore.

Ai është nisur mbrëmë për trajtim urgjent.
Hoxha nga Shipoli ka komplikim në zemër për çka ka nevojë të operohet në një spital turk.

Për trajtimin e hoxhë Latifajt kanë kontribuar shokët, miqtë dhe xhemati.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?