Lajme

Cakolli: Lajmi për fitoren e PDK’së po arrin në çdo cep të Kosovës

Kandidati për deputet nga radhët e PDK’së, Bujar Cakolli, ka thënë Lajmi për fitoren e PDK’së po arrin në çdo cep të Kosovës, raporton Korrespodenti.

Ai, përmes një statusi në facebook ka thënë se edhe Kishnica sonte i tha PO Rimëkëmbjes, listës kandiduese të saj dhe kryeministrit të ardhshëm Hoxhaj.

Statusi i plotë i Cakollit në facebook:

Lajmi për fitoren e PDK-së po arrin në çdo cep të Kosovës.

Edhe Kishnica sonte i tha PO Rimëkëmbjes, listës kandiduese të saj dhe kryeministrit të ardhshëm Hoxhaj. #Rimëkëmbje #EnverHoxhaj1 #BujarCakolli100

Kujtojmë se Bujar Cakolli do të garojë për zgjedhjet e 14 shkurtit në listën e PDK’së me numrin 100. /Korrespodenti


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?