Lajme

Burri debaton me një grua dhe godet veten me tullë

Të folurit është një tipar që vet natyra i ka dhuruar gruas.

Ndaj dhe pjesët e trurit të ngarkuara për të folur sipas raporteve janë më të zhvilluara së paku për 20 për qind më shumë tek gratë sesa tek burrat.

Por duket se këtë llafazëni femërore, dikush s’mundi ta durojë ndonëse për gratë ajo konsiderohet një çlirim stresi.

Si rezultat një burrë ndërsa po argumentonte me një grua, e goditi veten e tij me një mjet të fortë prej tulle.

Kjo ngjarje raportohet se është regjistruar diku në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. /Gazeta Sinjali/


SHIKO EDHE: 7 SIMPTOMAT QË JU TREGOJNË NËSE KENI COVID-19