Lajme

Bujar Nishani tregon se kush duhet ta udhëheqë dialogun Kosovë – Serbi dhe ja çfarë thotë për Albin Kurtin!

Ish Presidenti i Republikës së Shqipërisë z.Bujar Nishani ishte mysafir në Kojshia Show, ku nga moderatori Sadri Imeri u pyet për shumë tema të rëndësishme të Kosovës.

Nishani ka treguar se kush është i denje ta udhëheqë dialogun Kosovë – Serbi dhe a është në gjendje Albin Kurti ta udhëheqë këtë dialog.

Ndiqeni minutën e 22:00.