Lajme

Bujar Nishani: Ja kur mund te lirohet Hashim Thaci nga Haga!

Bujar Nishani, ish-kreu i Shtetit Shqiptar dhe Kryetar i Këshillit Kombëtarë të PD-së në Shqipëri ka folur për aktakuzat e Hashim Thacit e Kadri Veseli nga Gjykata Speciale!

Ai ka treguar se kur mund të lirohet Hashim Thaci e Kadri Veseli nga Haga.

Ndiqeni minutën e 24 te emisionit!


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?