Lajme

Bujar Cakolli publikon pamje nga pritja madhështore për Enver Hoxhajn në Pejë

Kandidati për deputet i PDK-së, Bujar Cakolli, përmes një postimi në profilin e tij në facebook, ka publikuar pamje nga pritja madhështore për Enver Hoxhajn në Pejë, raporton Korrespodenti.

“Në përmbyllje të fushatës zgjedhore, një pritje madhështore pêr kryeministrin Enver Hoxhaj dhe PDK në qytetin e Pejës.”, ka shkruar Cakolli në facebook.

Postimi i plotë i Bujar Cakollit:

Kujtojmë se Bujar Cakolli në këto zgjedhje kandidon me numrin 100 në listën e Partisë Demokratike të Kosovës. /Korrespodenti


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?