E martë, 26 Maj, 2020
Lajme

Breshër e përmbytje në këtë komunë të Kosovës

Mot me shi po mbretëron sot në disa komuna të Kosovës.Në Komunën e Istogut, siç shihet në pamjet e Insajderit, po bie shi i rrëmbyeshëm dhe breshër.

Meteorologët kanë parashikuar se në ditët në vijim, do të ketë sërish reshje shiu.

Kliko KETU per ta parë videonLEXO EDHE:
Xhamitë hapen pasnesër në Kosovë, këto janë 7 rregullat e reja për faljen e namazit