Lajme

Blinera Berishës i duhen 60 mijë euro për t’u shëruar, gjendet në koma në një spital në Turqi

Blinera Berisha është vogëlushja e cila ka nevojë për ndihmën tonë.

Asaj i duhen 60 mijë euro ndërsa është diagnostikuar me një sëmundje shumë të rëndë dhe është në gjendje kome.

Blinera aktualisht është e shtrirë në një spital në Turqi, kurse familjarët kërkojnë ndihmë nga njerëzit e vullnetit të mirë që t’ju dalin në ndihmë me mjete financiare për shërimin e saj, transmeton Indeksonline.

Ndihmën tuaj mund t’a bëni përmes gjiro llogarisë së Elvira Berisha (XK051401000013271622 në Banka Ekonomike.

Për më shumë informata shtesë, kontaktoni në këta numra të familjes Berisha :

045-652-898.

045-645-727

Pak nga ju , do të thotë shumë për të./Indeksonline/


SHIKO VIDEON