Lajme

Bill Clinton feston ditëlindjen – merr një urim nga Kosova

Bill Clintoni sot feston ditëlindjen e 73-të.

Një urim ai sot e ka marrë edhe nga Presidenti Hashim Thaçi.

“Në këtë ditë i urojmë shëndet njeriut, i cili përjetësisht do të mbetet në kujtesën dhe historinë botërore për kontributin e dhënë për lirinë dhe pavarësinë e Kosovës”, ka shkruar Thaçi në profilin e tij në Facebook, njofton Klan Kosova.


SHIKO EDHE: A JENI INFEKTUAR ME COVID-19