Lajme

Bie çmimi i derivatve, kaq do të kushtojë nafta dhe benzina sot

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë ka publikuar limitin për çmimet e derivative për 24 orët e ardhshme.

Sipas vendimit, çmimi i naftës është 1.74, i benzinës 1.63 dhe gasit 0.78.

Më poshtë vendimi: