Lajme

Besa Ceku befasohet nga ushtarja e UCK-së, Ja çfarë i sjell nga kujtimet e luftës!

Ne emisionin Kojshia Show, sonte ishin të ftuar prezantuesja e njohur e lajmeve, gazetarja Besa Çeku dhe gazetari i njohur Asllan Bajrami.

Besa Çeku në këtë emision është befasuar nga ushtarja e UÇK’së, Fidajete Spahiu.

Ajo i solli diçka interesante Besa Cekut, një gjë nga kujtimet nga luftës.

Ndiqeni 36:40 te emisionit për ta parë këtë moment.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?