Lajme

Berat Buzhala trondit me këtë lajm – Ky vendim do të merret sonte mes VV – LDK

Ja postimi i plotë i Berat Buzhalës:

Njoftim:

Sonte pritet qe te marre fund Koalicioni i Shpreses. Burimet prej te dyja partive po tregojne qe te dyja partite pritet qe sonte t’i thone fjalet e fundit.

Kaq zgjati shpresa jone. Kaq ishin fleksibil LDK dhe LVV per te arritur marreveshje. Do te bejme per 48 ore marreveshjen.

Jo rastesisht PDK eshte ne pushtet qe nga viti 2007.


SHIKO VIDEON