Lajme

Berat Buzhala i ka dy fjalë Zafir Berishën, pasi ky e quajti hipokrit Albin Kurtin

Gazetari dhe publicisti Berat Buzhala ka reaguar ndaj deklaratave të Zafir Berishës kundrejt Albin Kurtit

Ky është postimi i Buzhalës:

Zafir Berisha ofendon rend Albin Kurti duke thene….

Prandaj Albini me 6 tetor i fitoi zgjedhjet, kurse vitin e ardhshem i fiton 50 perqind. Dallimi eshte shume i madh. Prej nje personi qe nuk din me shkru gjuhen amtare te nje person qe ne provimin pranues ne fakultet prej 300 pikeve te mundshme i ka marre 300.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?