Lajme

Berat Buzhala habit me reagimin e tij për heqjen e taksës nga kryeministri Kurti

Statusi i plotë i Berat Buzhalës në facebook:

Krejt jane rrena ckado qe po shkruni ju Expressi. Vec po doni me e tute popullin. Ju jeni te pagume me shpernda dezinformata dhe SPEKULIME. Kurrgjo nuk do te ndodhe te premten.

Te enjten ne mbramje u heq taksa.

Ne fakt une i them nje BRAVO te madhe Albinit, a keta pa tru neper rrjete sociale tash dalin e mbeshtesin edhe kete vendim, se qashtu jane te programuar. Duke i degju militantat mundet me shku vec deri ne Bllace.


SHIKO EDHE: 10 teknologjitë e lashta për të cilat shkenca ende nuk ka përgjigje