Lajme

Berat Buzhala dhe Dardan Molliqaj në ballë të protestës së PSD-së

Edhe gazetari i njohur, Berat Buzhala po merr pjesë në protestën kundër Qeverisë Kurti, për shtrenjtimit e energjisë elektrike.

Ai është parë në ballë të protestës, afër Dardan Molliqajt të PSD-së


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?