Lajme

Berat Buzhala: Albin, nuk të kam votuar, por ki kujdes!

Drejtori i televisionit T7, Berat Buzhala ka komentuar aksidententin e mbrëmshëm të liderit të Vetëvendosjes Albin Kurti.

Ja postimi i tij:

Nuk e kam votu Albinin, e as Vetevendosjen. Mirepo ai absolutisht ai duhet te behet Kryeminister. Ne menyre qe kjo te ndodhe Albini ish kane mire me kane ma i kujdesshem. Zgjedhja e tij Kryeminister nuk eshte business as usual. If you know what I mean?
Mos t’i numeroje rastet tragjike te shqiptareve te Kosoves ne Shqiperi.

LEXO EDHE:  Deputeti serb: Në luftën njëditore midis Vuçiqit dhe Kurtit, Serbia pësoi disfatë