Lajme

Behgjet Pacolli tregon si e bëri milionin e parë

Presidenti i AKR’së Behgjet Pacolli ka folur për suksesin e tij si biznesmen. Ai thotë se puna e madhe iu ka shpërblyer me sukses.

“Shumëkush thotë ‘milioni i parë’. Mua nuk më ka impresionu shumë milioni i parë”, tha Pacolli në emisionin “Tète-A-Tète me Adelinën” në Kanal10.

“Vetëm dëshira shumë e madhe e kreativiteti kanë mundësuar që të bëjë një punë kolosale e si rezultat i saj kanë ardhur më pak se gjysmë milioni dhe ai ka qenë motivim për të vazhduar”, tha Pacolli.

Por sa para mban zakonisht në kuletë Pacolli?

“Diku 20-30 euro që me pagu një kafe”, shtoi ai.