Lajme

Befason Shefqet Krasniqi, tregon se si kanë bërë Fitnes përpara gratë tona!

Hoxhë Shefqet Krasniqi ishte mysafir këtë javë në emisionin Kojshia Show që shfaqet çdo të diel në RTK, përcjell Korrespodenti.

Shefqet Krasniqi, i cili është shumë i njohur për audiencën mbarë shqiptare dhe të cilin e duan mjaft shumë xhemati, ka befasuar moderatorin kur treguar se si kanë bërë fitnes përpara gratë tona.

Ndiqeni minutën e 36:00 për më shumë./Korrespodenti


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?