Lajme

Befason Labi, ja çka thotë për Albin Kurtin

I ftuar në emisionin Review Show, ish deputeti dhe këngëtari Labinot Tahiri ka folur për shumë tema të ndryshme, ndër të tjera ai ka përshkruar edhe Albin Kurtin me tri fjalë.Sipas Labit Albin Kurti është vizionar, i vendosur dhe besnik në politikë.

Ndiqeni përgjigjet për figura të tjera të famshëm:Lini një Përgjigje