Lajme

Befason Infektologu Valbon Krasniqi, tregon se a shkakton vaksina steriltet dhe cilat janë efektet anësore!

Këtë te diele në emisionin Kojshia Show në RTK1 mysafir ishte Drejtori i ShSKuK-së, Infektologu Valbon Krasniqi.

Ai ne këtë emision foli edhe për teoritë konspirative lidhur me vaksinat anti-covid, transmeton Korrespodenti.

Krasniqi zbuloi se cilat efekte anësore mund t’i jap vaksinat dhe tregoi se a mund të mbesin pa fëmijë ata që marrin vaksinën.

Ndiqeni minutën e 20:00 të emisionit për ta kuptuar. /Korrespodenti


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?