Lajme

Befason doktori Ilir Kurtishi, tregon se a mund të shërohet kanceri me gaz (Vajgur)!

Në emisionin Kojshia Show që transmetohet çdo të diele në RTK 1, të ftuar ishin mysafirët: dr. Ilir Kurtishi, onkolog, Fitim Uka, psikolog dhe Arnisa Osmani, një grua që mposhti dhe luftoi Kancerin, shkruan Korrespodenti.

Dr. Ilir Kurtishi në këtë emision shpjegoi se a mund të shërohet kanceri me gaz apo vaj “Aloevera”.

Për ta kuptuar se a mund të shërohet, ndiqeni emisionin nga minuta e 56:00. /Korrespodenti


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?