Lajme

Bear Berisha: Prizreni mbetet Jerusalemi i PDK’së

PDK’ja, sot mbajti një tubim madhështor me elektoratin në Prizren.

Bear Berisha, ish-kandidati i PDK-së për deputet, njeherit një ndër më të votuarit në Prizren, përmes një statusi në profilin e tij në facebook, pubikoi disa pamje nga ky takim adhështor si dhe doli në përkrahje të kandidatëve të PDK-së nga Prizreni.

Bear Berisha, ish-kandidati i PDK-së për deputet, njeherit një ndër më të votuarit në Prizren

Statusi i tij:

Prizreni i dha fjalë e besë PDK-së.
Prizreni mbetet Jerusalemi i PDK-së.
#PDK134✅
#HoxhajKryeminister1✅#Rimëkëmbje👍


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?