Lajme

Baton Haxhiu në zi, i vdes personi më i dashur i familjes

Vdes nëna e gazetarit Baton Haxhiu, e ngushëllon politikani i njohur.

Kryetari i PDK’së, Kadri Veseli, i ka shprehur ngushëllime gazetarit dhe familjes së tij.

“Ngushëllimet më të thella mikut tim Baton Haxhiu për humbjen e nënës së tij.”, ka shkruar ai në Facebook.

“Nëna Mane pushoftë e qetë në paqe. Lutem që Familja Haxhiu të gjejë forcë për përballimin e kësaj dhimbjeje”, përfundoi Veseli.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?