Lajme

Bashkëluftëtari i Selim Pacollit: Isha i plagosur dhe i palëvizshëm, Selim Pacolli më barti mbi supe. Ja çfarë me tha!

Këtë të diel, mysafirë në emisionin shumë të shikuar në vend “Kojshia Show”, i cili transmetohet në RTK, i ftuar ishte Selim Pacolli, nënkryetar i Komunës së Prishtinës, dhe njëherit vëllai i biznesmenit, humanistit e politikanit, Behgjet Pacolli, shkruan Korrespodenti.

Në këtë emision kishte disa befasi për mysafirin. Një nga to është momenti kur në emision futet një bashkëluftëtar i Selim Pacollit, i cili tregon një histori emocionuese që kishte ndodhur gjatë luftës. Ai tregon se si Selim Pacolli e kishte shpëtuar në luftë.

Ndiqeni minutën e 34:00 për ta parë këtë moment tejet emocionues. /Korrespodenti


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?