Lajme

Bamir Topi: Taksa e Rrugës së Kombit pengon ‘Bashkimin Kombetar’ – Ja kur do ta heqin!

Ish Presidenti i Republikës së Shqipërisë z.Bamir Topi ishte mysafir këtë të dielë në emisionin më të shikuar në vend “Kojshia Show”.

Ish presidenti i Republikës së Shqipërisë ka folur edhe për taksën e rrugës se kombit që është vendosur.

Ai tha kjo pengon Bashkimin smidis Kosovës dhe Shqiperisë!

Për më shumë, ndiqeni nga minuta e 31:20.