Lajme

Bamir Topi befason të gjithë, zbulon këtë gjë për presidenten Vjosa Osmani

Ish Presidenti i Republikës së Shqipërisë z.Bamir Topi ishte mysafir këtë të dielë në emisionin më të shikuar në vend “Kojshia Show”.

Ai në këtë emission foli edhe për presidenten Vjosa Osmanin.

Se cili është vlerësimi i tij për Vjosën dhe se a e Meriton ajo të jetë presidente e Kosovës, shikojeni emisionin nga minuta 43:00.