Lajme

Babai raporton se vajza e tij e mitur nuk është kthyer në shtëpi që nga dje, njofton policinë

Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se është zhdukur një vajzë e mitur nga fshati Baicë, të Drenasit.

Babai i tij ishte ai i cili njoftoj policinë për rastin.

Vajza e mitur dyshohet se kishte dalë nga shtëpia dje rreth mesditës.

“Një mashkull kosovar raporton për daljen nga shtëpia të vajzës së tij të mitur dhe nuk dinë për vendndodhjen e saj. Në konsultim me prokurorin rasti iniciohet si më lartë”, thuhet në raportin e PK-së, transmeton IndeksOnline

LEXO EDHE:  Ky është 24 vjeçari që theri me thikë kunatën në Vushtrri, u kapën për përgatitjen e ushqimit