Lajme

Babai dëshmorit i bënë me lot të gjithë: E nisa për kurbet dhe prisja rrogën e tij, por mora lajm se ka vdekur në Koshare!

Këtë të diele mysafirë në emisionin Kojshia Show ishte njëri ndër komandantët e luftës së Koshares Fadil Hadergjonaj.

Por ai u befasua shumë dhe iu mbushen sytë me lot, kur dëgjoi rrëfimin e babait të dëshmorit të parë të Koshares, Rifat Qela!

Ndiqeni minutën e 29:00 të emisionit për ta parë këtë moment!


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?