Lajme

Azem Vllasi: Atentatin ndaj meje e bëri organizata që e krijoi Lëvizja Vetëvendosje! – Ja si u krijua kjo organizatë!

Avokati i njohur Azem Vllasi dhe ish politikani e funksionari i lartë i ish-Jugosllavisë, ishte mysafir në emisionin Kojshia Show, ku foli edhe për atentatin ndaj tij, për të cilin thotë se e beri organizata që e krijoi Lëvizja Vetëvendosje.

Ai tregon edhe si e krijoi organizatën “Syri Popullit” Lëvizja Vetëvendosje!

Ndiqeni minutën 38:00 të emisionit për ta kuptuar.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?