Lajme

Aterologu Jofiel Koco habit me teorinë e tij konspirative për presidentin Joe Biden

Në emisionin Kojshia Show protagonist i kësaj jave ishte Aterologu dhe Numerologu i njohur shqiptar Jofiel Koco.

Jofiel Koco, ka nxjerr në pah shumë teori konspirative mjaft interesante për publikun.

Ai në këtë emision tha se Presidenti Joe Biden është një njeri Robot dhe ka një Inteligjencë Artificiale, duke zbuluar edhe disa “fakte” pse mendon kështu.
Per më tepër ndiqeni emisionin nga minuta e 23:00.


SHIKO EDHE: 10 teknologjitë e lashta për të cilat shkenca ende nuk ka përgjigje